Over ons

Onze geschiedenis

Sinds 2010 zijn wij de PV specialist in het van A tot Z leveren van maatwerk zonnestroom systemen met de hoogste klanttevredenheid in Zuid-Holland en de aangrenzende provincies. Dat doen wij door onze inmiddels >2.000 particuliere en zakelijke klanten uit met name het hogere segment volledig te ontzorgen. Hiervoor maken wij intensief gebruik van unieke IT oplossingen, leveren we alleen kwalitatief hoogwaardige producten en werken we alleen samen met betrouwbare leveranciers en installateurs die dezelfde kernwaardes in hun DNA hebben. Zo waren wij de eerste in Nederland met een dakscan, waren wij de eerste die een dak volledig renoveerde met zonnepanelen in de kleur en formaat van de dakpan, zijn wij exclusieve dealer van Winaico, LG, Panasonic, Solarwatt en SunPower en waren wij de eerste met een certificeerde opbrengstberekening.

Ons team

Menno Zonderland
Co-founder
menno@solarengineers.nl
Roel Pronk
Co-founder
roel@solarengineers.nl
Wouter van Heteren
Adviseur zakelijk & partner
wouter@solarengineers.nl
Christopher Boutmy
Managing partner
christopher@solarengineers.nl
Matthijs Lievaart
Adviseur particulier
matthijs@solarengineers.nl
Joost Pronk
Inkoop, planning & logistiek
joost@solarengineers.nl
Jasper van Remundt
Adviseur particulier
jasper@solarengineers.nl
Jelle Gierveld
Adviseur particulier
jelle@solarengineers.nl
Kadir Gunes
Lead system designer
kadir@solarengineers.nl
Alex Oppeneer
System designer
alex@solarengineers.nl
Oussama
Stagiair system designer
Anwar
Stagiair system designer